E-mail : sales@hotelfurniturecn.com

Email: sales@hotelfurniturecn.com

Napisz do nas, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 godzin

Call us today on +86 13760805053

 

Lounge Furniture

Meble wypoczynkowe

Lounge Furniture

Posiadanie udanego hotelu w Twoim posiadaniu oznacza, że jest on zawsze zajęty. Usługa i cena oferowane przez hotel są ze sobą zsynchronizowane, a ludzie nie mają nic przeciwko płaceniu odpowiednio, jeśli są dobrze obsługiwani. Większość dobrych hoteli będzie miała hol, salon, aby pomieścić czekających ludzi. W części wypoczynkowej musi być odpowiednia ilość miejsc siedzących, w tym liczba leżaków i stołów. Osoby siedzące w salonie mają nastrój relaksu i komfortu. Salon powinien pasować do ogólnej tematyki hotelu. Dotyczy to również mebli wypoczynkowych.

Lounge Furniture

Różne hotele używają różnych mebli do mebli wypoczynkowych. Niektóre hotele wybierają produkty drewniane, które są wysokiej jakości, trwałe i stylowe. Drewniane materiały mogą być również używane w meblach ogrodowych. Hotele mogą dodatkowo dodać stylowe drewniane krzesła boczne, krzesła końcowe, fotele, drzwi i taborety z niestandardowymi tapicerkami z tyłu i siedziska. Meble gabinetowe z Chin mają na celu zapewnienie wszystkich tych rozwiązań w rozsądnej cenie. Nasza oferta produktowa obejmuje również różnorodne niestandardowe bejce, w tym mahoniowe i ciemno wiśniowe oraz solidne wykończenia. Wszystkie te rzeczy sprawią, że salon będzie niezapomniany dla gości.

Lounge Furniture

Niektóre hotele z wyższej półki organizują także rozrywkę w salonie, umieszczając ekrany LCD lub plazmę, gdzie klienci mogą usiąść wygodnie i oglądać filmy sportowe lub muzyczne. Chińscy producenci produkują meble hotelowe o wysokiej jakości dla tych ekranów. Są one łatwo dostępne i mogą być również wykonane na zamówienie. Salon zawsze pozostanie niepełny bez wygodnej i wygodnej sofy. Z tego powodu hotele typu start-up mogą zawsze kupić sofy do salonu od chińskich producentów mebli. Tapicerowane i pluszowe sofy wypoczynkowe pozwalają gościom usiąść i odpocząć.

Niestandardowe dostawy mebli i hurt :


Call us today on +86 13760805053